EstiCRM

Andrzej Bień

Telefon: 500 401 738
E-mail: a.bien@npunkt.pl

Inżynier, pośrednik w obrocie nieruchomościami, absolwent podyplomowego Studium Zarządzania Rozwojem Przestrzennym miasta, przez lata pracujący dla ogólnopolskiej sieci zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, przez kolejne lata pracujący na własny rachunek, od 20 lat Radny Miasta Gdyni, m.in. wiceprzewodniczący tej rady, najlepszy w radzie specjalista od planów miejscowych oraz polityki mieszkaniowej.

Jeden z niewielu pośredników w Trójmieście specjalizujący się w nieruchomościach komercyjnych, choć zajmuje się również rynkiem mieszkaniowym. Uważnie śledzi życie gospodarcze Trójmiasta, ma doświadczenie również w zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu wynajmem, doskonale zna plany samorządów i lokalnych inwestorów dotyczące nowych inwestycji i kluczowych decyzji wpływających na miasto.


Szanowni Państwo;
Moje doświadczenie w branży, umiejętności, znajomość lokalnego rynku nieruchomości i zaangażowanie uważam za swoje największe atuty. Jestem gotów wspierać Państwa cele i pomagać realizować marzenia dotyczące nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu.