EstiCRM

Zygmunt Zmuda Trzebiatowski

Telefon: 502 153 888
E-mail: z.trzebiatowski@npunkt.pl

Prawnik, marketingowiec, przez lata kierownik działu marketingu najlepszego lokalnego biura nieruchomości na Pomorzu, przez kolejne lata dyrektor sprzedaży w jednym z ogólnopolskich portali nieruchomościowych, znający „od środka” mechanizmy promocji ofert w internecie, autor analiz i opracowań dla lokalnych inwestorów na bieżąco obserwujący pomorski rynek nowych inwestycji.

Przez 20 lat Radny Miasta Gdyni, m.in. przewodniczący tej rady, zaangażowany samorządowiec doskonale znający swoje miasto. Koordynator ogólnopolskiego projektu szkoleniowego dla pośredników z całej Polski, orędownik mobilności branży oraz mierzenia efektywności działań. Praktyk negocjacji biznesowych oraz komunikacji i autoprezentacji, czego uczy studentów. Bardzo lubi świat social media, w którym swobodnie się porusza. Plotki głoszą, że w realnym świecie zna wszystkie osoby, które warto i powinno się znać.


Szanowni Państwo;
Wiedzę prawniczą, doświadczenie branżowe, umiejętności marketingowe i kapitał społeczny oddaję do Państwa dyspozycji i zapraszam do partnerskiej współpracy.

Pomoc w realizacji Państwa celów będzie dla mnie zaszczytem i przyjemnością.