EstiCRM

Krystian Sekulski

Telefon: 509 400 458
E-mail: k.sekulski@npunkt.pl

Ekonomista, absolwent Politechniki Gdańskiej, człowiek – instytucja w zakresie promocji w internecie, specjalizujący się w skutecznych, celowanych kampaniach marketingowych nieruchomości.

Jeden z najlepszych specjalistów z zakresu współpracy z portalami nieruchomościowymi, autor wielu skutecznych kampanii promujących oferty z rynku wtórnego jak i inwestycji deweloperskich.

Przez lata pracował dla najlepszego lokalnego biura nieruchomości na Pomorzu odpowiadając za jego rozwój, przez kolejne - skutecznie koordynował działania marketingowe w internecie jednej ze znanych marek deweloperskich w Trójmieście.

Człowiek konkretu, uwielbiający precyzyjnie planować działania, a po ich zrealizowaniu – mierzyć efektywność i ulepszać kolejne etapy. Specjalista od pozycjonowania, grafiki i szeroko rozumianej teleinformatyki.

Szanowni Państwo;

Znając i rozumiejąc Państwa cele, pomogę je Państwu osiągnąć możliwie najszybciej i najskuteczniej. Doceniając rolę Internetu we współczesnym świecie, jestem przygotowany do tego, by wykorzystywać go do skutecznej promocji nieruchomości i trafiania z konkretnymi treściami dokładnie do osób ich poszukujących, bez chaosu i przypadkowych działań.

W czym mogę pomóc?