• Czas realizacji zamówienia

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Przy każdym z produktów na stronie podany jest przybliżony termin wysyłki zamówienia, czyli czas jaki potrzebujemy na wysłanie do Ciebie danego towaru. Jest on liczony od momentu potwierdzenia zamówienia przez Operatora naszego systemu. 
Należy pamiętać, że podane terminy dotyczą maksymalnego czasu przygotowania towaru do wysyłki, należy do nich doliczyć czas potrzebny na dostawę do sklepu, lub na dowóz towarów przez kuriera (zwykle 1-2 dni, aczkolwiek 99% zamówień dociera do Klientów następnego dnia roboczego.)

 Jeśli przy produkcie znajduje się oznaczenie:

  • 24h - oznacza to, że produkt znajduje się na naszym magazynie - paczka zostanie przygotowana do wysyłki w terminie 24 godzin (w przypadku odbioru w sklepie termin ten zwykle wynosi 12 godzin (dotyczy dni roboczych).
  • 48h, 3-7 dni, 3-5 dni, 21 dni  - tak oznaczone są produkty z dłuższym czasem realizacji, których chwilowo nie mamy na magazynie. 
  • Na zamówienie - tak oznaczone są produkty z dłuższym czasem realizacji, które zostaną dostarczone na nasz magazyn bezpośrednio od producentów. O przewidywanym terminie dostawy towaru postaramy się poinformować najszybciej jak to możliwe.

Jeśli w zamówieniu znajdują się towary o różnych terminach dostawy, za termin przygotowania zamówienia uznawany jest ten najdłuższy. Można zrealizować zamówienie etapami, w tym celu należy wpisać taką adnotację w uwagach do zamówienia lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.
Dokładamy wszelkich starań aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.